Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali wózek widłowy

Data publikacji 30.03.2011

Zgromadzony przez policjantów z Ożarowa Mazowieckiego materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie Mariuszowi G. zarzutu usiłowania kradzieży z włamaniem samochodu wraz z lawetą o wartości 100 tys. złotych oraz kradzieży wózka widłowego o wartości 80 tys. złotych. Dzięki policjantom z komisariatu w Ursusie, jeszcze tej samej nocy wózek został odzyskany. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

W nocy do policjantów z Ożarowa Mazowieckiego penetrujących teren gminy za miejscem kradzieży wózka widłowego, podbiegł mężczyzna. W rozmowie z nim policjanci ustalili, że z terenu posesji został skradziony z lawety wózek widłowy o wartości 80 tys. złotych. Ten sam wózek godzinę wcześniej został odzyskany przez policjantów z komisariatu w Ursusie. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli drogowej, a w trakcie interwencji ustalili, że pochodzi on z kradzieży. Policjanci zatrzymali kierowcę pojazdu. Mariusz G. trafił do policyjnej celi.

W tym czasie detektywi z ożarowskiego komisariatu zebrali materiał dowodowy, który pozwolił im na przedstawienie Mariuszowi G. dwóch zarzutów. Mężczyzna odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniem samochodu wraz z lawetą o wartości 100 tys. złotych oraz kradzieży wózka widłowego o wartości 80 tys. złotych. Prokurator przychylił się do wniosku komendanta ożarowskiego komisariatu i zastosował wobec Mariusza G. środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Mężczyzna za przestępstwa, których się dopuścił, odpowie teraz przed sądem.

 

ak, ego
 

Powrót na górę strony