Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za znęcanie się nad rodziną

Data publikacji 29.03.2011

Policjanci z Serocka zatrzymali a sąd rejonowy w Legionowie aresztował tymczasowo na 2 miesiące 35-letniego Piotra G. Mężczyzna od ponad roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Dramat rodziny rozgrywał się w jednej z niewielkich miejscowości położonych na terenie gminy Serock. 35-letni Piotr G. od dłuższego już czasu nadużywał alkoholu a po wypiciu stawał się agresywny zarówno w stosunku do swoich małych dzieci jak i do żony.

Sprawa psychicznego i fizycznego znęcania się nad rodziną pierwszy raz została zgłoszona policjantom przez kobietę w 2010 roku. Kolejne zgłoszenia, interwencje policjantów i kolejne rozprawy kończyły się policyjnym dozorem i wyrokami w zawieszeniu, do wczoraj.

Zachowanie Piotra G. nadal zagrażało jego rodzinie i nic nie wskazywało na to, aby z tego, co wydarzyło się do tej pory mężczyzna wyciągnął jakiekolwiek wnioski. Sąd rejonowy w Legionowie podjął, więc w miniony poniedziałek decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 2 miesięcy. W sumie za czyny, których się dopuścił może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

bw/rsz.

 


 

Powrót na górę strony