Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijani rodzice „opiekowali” się dziećmi

Data publikacji 25.03.2011

Policjanci z Ursynowa zatrzymali pijanych rodziców. 38-letnia Iwona G. mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie oraz 29-letni Mariusz M., u którego alkomat wykazało ponad promil, opiekowali się dwójką małych dzieci. Wczoraj usłyszeli już zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi im do 5 lat więzienia.

Około 14.00 funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję do mieszkania przy ulicy Pileckiego. Z relacji zgłaszającego wynikało, że dwójką małych dzieci zajmują się pijani rodzice. Kiedy mundurowi pojawili się pod wskazanym adresem, drzwi otworzyła im kobieta, od której czuć było wyraźną woń alkoholu. Iwona G. oznajmiła, że rzeczywiście spożywała alkohol ze swoim konkubentem Mariuszem M. W mieszkaniu było również dwoje dzieci w wieku 3 lat i półtora roku. Chłopcy trafili w bezpieczne miejsce, a ich rodzice do policyjnego aresztu.

W komisariacie policjanci zbadali stan ich trzeźwości. U Iwony G. alkomat wskazał ponad 1,5 promila, a u Mariusza M. ponad promil. Po wytrzeźwieniu obydwoje usłyszeli zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi im do 5 lat więzienia.

bw/mb

 

Powrót na górę strony