Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Naraziła Krzysia i Kazika na niebezpieczeństwo

Data publikacji 24.03.2011

Zatrzymana przez policjantów z Targówka 34–letnia Marzena M. usłyszała zarzut narażenia swoich dzieci: 3–letniego Krzysia i 2–letniego Kazika na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Mającą prawie 3,5 promila alkoholu we krwi kobietę zauważyli przechodnie. Kobieta pchała wózek z dzieckiem, a drugie prowadziła obok i co chwilę przewracała się na chodnik.

O 15.00 jeden z przechodniów zadzwonił pod alarmowy numer policji. Poprosił o interwencję w sprawie kobiety, która pchała wózek z dzieckiem, a drugie prowadziła obok i co chwilę przewracała się na chodnik. Dzieci głośno płakały. Wszystko wskazywało na to, że kobieta była pod wpływem alkoholu.

Policjanci natychmiast przyjechali na miejsce. Zatrzymali 34-letnią Marzenę M., która miała niemal 3,5 promila alkoholu we krwi. Jej dzieci: 3–letni Krzysio i 2–letni Kazik trafili pod opiekę członka rodziny zatrzymanej. Marzena M. została przewieziona do izby wytrzeźwień.

Policjanci z Targówka postawili jej zarzut narażenia swoich małoletnich dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów i poddała karze roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na cztery lata.

 

ak, mb

 

Powrót na górę strony