Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Łobuz i wandal zatrzymany

Data publikacji 23.03.2011

Policjanci z Józefowa zatrzymali sprawcę pobicia i uszkodzenia mienia. 19-letni Artur A. na peronie stacji kolejowej kilkakrotnie uderzył przypadkowego przechodnia, a następnie powybijał szyby w oknach poczekalni. Krewki młodzieniec został osadzony w policyjnym areszcie. W momencie zatrzymania był pijany, we krwi miał ponad 2 promile alkoholu. Dzisiaj usłyszy zarzuty spowodowania uszkodzenia ciała oraz uszkodzenia mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny komisariatu w Józefowie otrzymał informację, że na stacji kolejowej młody mężczyzna kilkakrotnie uderzył przypadkowego przechodnia oraz powybijał szyby w oknach dworcowej poczekalni. Policjant natychmiast na miejsce wysłał załogę patrolową. Mundurowi szybko dotarli na miejsce. Zgłaszający wskazał im pokrzywdzonego, pokazał również, w którym kierunku oddalili się trzej młodzi ludzie, wśród których znajdował się sprawca.

Funkcjonariusze po krótkim pościgu zatrzymali całą trójkę. Ustalili, że sprawcą pobicia i uszkodzenia mienia jest 19-letni mieszkaniec Józefowa Artur A. Krewki młodzieniec w momencie zatrzymania był mocno pijany. Późniejsze badanie wykazało, że miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do otwockiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie.

Dzisiaj zostaną mu przedstawione zarzuty spowodowania uszkodzenia ciała oraz uszkodzenia cudzego mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

dt, ds

Powrót na górę strony