Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

To nie były oryginalne perfumy

Data publikacji 22.03.2011

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali obywatela Armenii, który trudnił się handlem perfumami, które jedynie udawały oryginalne produkty znanych, renomowanych firm światowych. 116 flakonów różnych wód policjanci znaleźli i zabezpieczyli w pawilonie handlowym na terenie bazaru. 25-latek odpowie za naruszenie przepisów prawa własności przemysłowej.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej otrzymali informację, że na bazarze pewien obywatel Armenii handluje podrobionymi perfumami.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli stosowne czynności operacyjne i dokonali kilku sprawdzeń. Na koniec po krótkiej obserwacji przystąpili do przeszukania pawilonu handlowego.

Wówczas okazało się, że informacja jak najbardziej się potwierdziła. Mundurowi znaleźli i zabezpieczyli aż 116 flakonów z perfumami, na których bezprawnie umieszczono zastrzeżone znaki towarowe znanych renomowanych producentów. Produkty, które oferował do sprzedaży 25-letni Ormianin nie miały nic wspólnego z oryginałami.

Towar został zabezpieczony, a mężczyzna trafił do policyjnej celi. Teraz odpowie za naruszenie przepisów prawa własności przemysłowej.

ea/jw

Powrót na górę strony