Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Po 4 latach przerwała milczenie

Data publikacji 22.03.2011

Policjanci z Nieporętu zatrzymali mężczyznę, który psychicznie i fizycznie znęcał się nad swoją rodziną. Kobieta będąc już u kresu wytrzymałości postanowiła zgłosić sprawę miejscowym policjantom. 37-letni Jarosław J. został już tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Wyzwiska, szykany, przemoc fizyczna i groźby pozbawienia życia to wszystko przez 4 lata znosiła kobieta wraz z trójką swoich małoletnich dzieci. Taki los zafundował swojej rodzinie mąż i ojciec, który od lat nadużywając alkoholu wszczynał domowe awantury.

W obawie o zdrowie i życie swoje i swoich dzieci kobieta postanowiła przerwać milczenie i zgłosić sprawę lokalnej policji. Funkcjonariusze po wysłuchaniu pokrzywdzonej i jej dzieci zatrzymali Jarosława J. i po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności przekazali sprawę do sądu.

Sąd rejonowy w Legionowie w miniony piątek podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu 37-latka na 3 miesiące. Mężczyzna za to, co zrobił może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

bw/rsz.
 

Powrót na górę strony