Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ze sklepu na komendę

Data publikacji 21.03.2011

Przyszedł na zakupy, za które nie miał zamiaru zapłacić. Policjanci z Piaseczna w jednym z centrów handlowych zatrzymali 36-letniego mężczyznę. Artur L. odpowie za kradzież, czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Piaseczyńscy policjanci zatrzymali za kradzież sklepową 36-letniego mężczyznę. Zatrzymany Artur L. postanowił „sprezentować” sobie nową bluzę sportową za 280 zł. W tym celu wybrał się do jednego z centrów handlowych, na stoisku z artykułami tekstylnymi. Wybrany towar jednak nie trafił w ręce kasjerki tylko mężczyzna postanowił go zaraz ubrać, a następnie założył swoją kurtkę.

Po pewnym czasie mężczyzna chciał opuścić sklep, udając, że nic mu nie odpowiada i wychodzi bez zakupów. Radość jego była krótka, po przekroczeniu linii kas załączyły się bramki kasowe. Mężczyzna próbował jeszcze schronić się w toalecie, ale pracownicy ochrony szybko go tam odnaleźli.

Artur L. został ujęty przez ochronę i przekazany w ręce policji. Teraz odpowie za kradzież. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

/mp/

Powrót na górę strony