Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany wpadł podczas przeszukania

Data publikacji 16.03.2011

Kryminalni z Otwocka zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 49-letni Arkadiusz L. wpadł podczas przeszukania mieszkania w innej sprawie kryminalnej, dzień po powrocie z zagranicy. Prokuratura okręgowa w Warszawie zarzuca mu dokonanie szeregu oszustw z użyciem podrobionych kart debetowych. Za czyn ten grozi do 8 lat więzienia.

Arkadiusz L. 49-letni mieszkaniec Otwocka był poszukiwany od blisko trzech lat na podstawie listu gończego wydanego przez warszawską prokuraturę okręgową. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie szeregu oszustw z użyciem podrobionych kart debetowych. Kryminalni wielokrotnie sprawdzali jego adres zamieszkania jednak Arkadiusz L. wyprowadził się z Otwocka i ślad po nim zaginął.

Wczoraj policjanci przeszukując mieszkanie w zupełnie innej sprawie kryminalnej zastali tam obcego mężczyznę. Po wylegitymowaniu ustalili, że jest to szukany przez nich Arkadiusz L. 49-latek był bardzo zaskoczony, ponieważ dopiero zdążył przyjechać do Polski. Wcześniej przez blisko trzy lata ukrywał się na terenie Niemiec i Austrii.

Arkadiusz L. trafił do celi aresztu śledczego. Za przestępstwa, o które jest podejrzany grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

bw/d.s.
 

Powrót na górę strony