Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadli w mieszkaniu

Data publikacji 15.03.2011

Policjanci z Nasielska zatrzymali 19-letniego Dawida K. podejrzanego o dokonanie rozboju. Młody człowiek już trafił do aresztu. Funkcjonariusze szukają pozostałych dwóch mężczyzn, którzy brali udział w przestępstwie. Ustalają również, dlaczego sprawcy weszli do mieszkania pokrzywdzonego i tam go napadli.

Z ustaleń policjantów wynika, że do rozboju doszło w piątek około 23:00 w Starych Pieścirogach. Wówczas to, trzech sprawców weszło do mieszkania pokrzywdzonego. Zaatakowali go, pobili i okradli. Ich łupem padły pieniądze, portfel z dokumentami oraz telefon komórkowy. Policjanci z Nasielska jeszcze tej samej nocy zaczęli ustalać okoliczności napaści. Szukali świadków zdarzenia i zabezpieczali ślady, mogące doprowadzić do sprawców.

Trop prowadził do 19-letniego Dawida K. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie przesłuchany. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych, sąd podjął decyzję o zastosowaniu wobec nastolatka środka zapobiegawczego w postaci trzy miesięcznego tymczasowego aresztowania.

Policjanci z Nasielska ustalają kto jeszcze brał udział w przestępstwie oraz co było przyczyną tak agresywnego zachowania sprawców. Zatrzymanie pozostałych dwóch jest tylko kwestią czasu.

dt, ij

Powrót na górę strony