Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zdradziły ich ślady na śniegu.

Data publikacji 04.03.2011

W ciągu kilku godzin policjanci z Dobrego zatrzymali trzech mężczyzn, którzy skradli z budynku gospodarczego 35 m miedzianego kabla, miedzianej chłodnicy od ciągnika, aluminiowej drabiny oraz pasera. Na trop złodziei funkcjonariusze trafili po śladach pozostawionych prze nich na śniegu. Sprawcy usłyszeli zarzuty i dobrowolnie poddali się karze.

Do funkcjonariuszy z Dobrego dotarła informacja o kradzieży 35 m miedzianego kabla, miedzianej chłodnicy od ciągnika i aluminiowej drabiny. Kradzieży dokonano w budynkach gospodarczych we wsi Wólka Czarnińska. Pokrzywdzony oszacował wartość skradzionego mienia na kwotę 700 zł.

Policjanci szybko ustalili sprawców kradzieży. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Wólki Czarnińskiej tj. 20-letni Tomasz J, 26-letni Krzysztof J i 26-letni Paweł W. Funkcjonariuszy na trop złodziei naprowadziły ślady, jakie mężczyźni pozostawili uciekając z łupem. Pozostawione na śniegu ślady obuwia doprowadziły policjantów do miejsca zamieszkania jednego ze sprawców.

Zatrzymany został również 24-letni paser Paweł T. Mężczyźni przyznali się, usłyszeli zarzuty dobrowolnie poddali się karze. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty.


ac/mk

Powrót na górę strony