Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Była poszukiwana listem gończym

Data publikacji 02.03.2011

Legionowscy kryminalni zatrzymali 41-letnią kobietę, która była poszukiwana przez warszawskie sądy i policję. Katarzyna H. wpadła podczas kontroli drogowej kierując samochodem pomimo prawomocnego zakazu. 41-letnia mieszkanka Warszawy została już przewieziona do zakładu karnego.

Policjanci z wydziału kryminalnego już od pewnego czasu „deptali po piętach” Katarzynie H. Kobieta często zmieniała swoje miejsce przebywania, co znacznie utrudniało jej zatrzymanie. Wczoraj w wyniku ustaleń operacyjnych kryminalni zorganizowali zasadzkę w miejscu, w którym miała znajdować się poszukiwana listem gończym kobieta.

Tuż przed północą na skrzyżowaniu ulic Warszawska-Sowińskiego w Legionowie policjanci zatrzymali do kontroli obserwowany wcześniej samochód za kierownicą, którego siedziała Katarzyna H. Kobieta kierowała nissanem micrą pomimo dwóch sądowych zakazów obowiązujących do 2014 roku.

41-latka była poszukiwana listem gończym przez dwa warszawskie sądy. Kobieta poszukiwana była również przez policjantów z Okęcia i innych komisariatów. Po zatrzymaniu Katarzyna H. została przewieziona do legionowskiej komendy skąd trafiła do najbliższego zakładu karnego gdzie będzie oczekiwać na dalsze decyzje organów ścigania w swojej sprawie.

dt, rsz

Powrót na górę strony