Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili się w trakcie urodzin

Data publikacji 01.03.2011

Ursynowscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które pobiły się w trakcie urodzinowej imprezy. Katarzyna E., Karolina E. oraz Sebastian W. rzucali w siebie popielniczkami i wazonami. Wszyscy uczestnicy zajścia usłyszeli już zarzut za popełnione przestępstwo. Za udział w bójcie grozi im do 3 lat więzienia.

Około 23.00 funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję do mieszkania przy ulicy Wańkowicza, gdzie miała mieć miejsce awantura. Kiedy mundurowi pojawili się pod wskazanym adresem zastali kilka osób będących pod wpływem alkoholu. Jak ustalili policjanci pomiędzy trójką uczestników imprezy doszło do sprzeczki, w efekcie której osoby te zaczęły się bić. 30-letnia Katarzyna E., 28-letnia Karolina E. oraz 32-letni Sebastian W. rzucali w siebie przedmiotami, które nawinęły im się pod rękę, między innymi wazonami oraz popielniczkami. Cała trójka trafiła do ursynowskiego komisariatu.

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu przedstawili wczoraj zatrzymanym zarzut za udział w bójce. Jak ustalili funkcjonariusze do zajścia doszło po sprzeczce, którą wywołał Sebastian W. Teraz całej trójce grozi do 3 lat więzienia.

dt, mb

Powrót na górę strony