Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradli 1400 kg sera

Data publikacji 28.02.2011

Grodziscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy z terenu jednej z firm dokonali kradzieży 1400 kg żółtego sera o wartości 20.400 zł. Dwóch z nich przyznało się do winy. W chwili obecnej śledczy wyjaśniają, ile dokładnie towaru zginęło z magazynu. Za kradzież mężczyznom grozi do 5 lat więzienia.

Na terenie jednej z grodziskich firm doszło do nietypowej kradzieży. Sprawcy z magazynu żywnościowego wywieźli 1400 kilogramów żółtego sera o wartości 20400 zł. W styczniu i lutym pracownik magazynu 29-letni Sebastian B. w kilkutygodniowych odstępach czasu załadował na samochód kierowcy 35-letniego Mariusza S. trzy palety żółtego sera. Ten wywoził towar z terenu firmy i sprzedawał go przypadkowym osobom.
 

Funkcjonariusze teraz sprawdzają, czy w kradzież towaru był zamieszany kierownik magazynu 35-letni Robert O., który prawdopodobnie o wszystkim wiedział i dostał część pieniędzy ze sprzedaży sera. Sprawdzają również ile dokładnie towaru zginęło. Za kradzież w/w grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

dt, sj
 

Powrót na górę strony