Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zuchwały złodziej w rękach wywiadowców

Data publikacji 24.02.2011

Północnoprascy wywiadowcy bezbłędnie wytypowali i zatrzymali zuchwałego złodzieja. 20-letni Robert K. wysłuchał dwóch zarzutów kradzieży. W jednym z przypadków pokrzywdzona 62-latka doznała złamania obojczyka. Robert K. był dobrze znany policji. Miał na swoim koncie kilkanaście kradzieży sklepowych oraz rozbój.

Wczoraj północnoprascy wywiadowcy zatrzymali znanego policji 20- letniego Roberta K. Podejrzewali , że mógł być sprawcą zuchwałych kradzieży. Jedna z nich miała miejsce w jednej z północnopraskich lecznic weterynaryjnych. Nieznany mężczyzna ukradł z zaplecza portfel należący do lekarza, w którym było 1000 złotych. Ofiarą drugiej stała się 62-letnia kobieta. Na ulicy Korsaka napastnik podbiegł do niej od tyłu. Tak mocno szarpał za torebkę, którą niosła, że złamał jej obojczyk. Ukradł ponad 50 złotych. Torebkę z dokumentami dał przypadkowym chłopcom. Ci oddali ją policjantom.

Robert K. przyznał się do tych kradzieży. Powiedział, że wydał pieniądze na jedzenie, picie i narkotyki. Policjanci sprawdzają teraz wszystkie wątki w sprawie. Być może 20-latek ma na swoim koncie więcej podobnych kradzieży. Po wysłuchaniu zarzutów kradzieży poddał się karze ograniczenia wolności w wymiarze 33 godzin miesięcznie oraz zobowiązał się naprawić szkody.

ea/mb

Powrót na górę strony