Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Byli poszukiwani, są zatrzymani

Data publikacji 24.02.2011

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali wczoraj dwóch poszukiwanych nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego. W ich ręce wpadł 27-letni mężczyzna, który ma do odbycia 6 miesięcy i nie miał zamiaru stawić się do zakładu karnego. Teraz odbędzie zasądzoną karę za posiadanie narkotyków. Kolejnemu poszukiwanemu, 63-letniemu mężczyźnie, sąd zezwolił na odbycie kary w systemie dozoru elektronicznego.

Wczoraj policjanci z Konstancina-Jeziorny przeprowadzili działania mające na celu zatrzymanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W wyniku tych działań zatrzymali na terenie gminy dwóch mężczyzn w wieku 27 i 63 lat poszukiwanych nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego celem odbycia kary po 6 miesięcy pozbawienia wolności.

27-letni mężczyzna nie miał zamiaru dobrowolnie odpowiadać za przestępstwo, którego się dopuścił. Myślał chyba, że wymiar sprawiedliwości o nim zapomni, wczoraj się przekonał, że tak nie jest i poniesie konsekwencje za posiadanie narkotyków.

Kolejnemu poszukiwanemu, 63-letniemu mężczyźnie, sąd zezwolił na odbycie kary 6 miesięcy pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego.

 

ak, hkk

Powrót na górę strony