Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoczął nowy etap w życiu, a właściwie …. dwa etapy

Data publikacji 24.02.2011

Kryminalni z Otwocka zatrzymali mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. 35-letni Andrzej K. wpadł podczas własnej rozprawy rozwodowej w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Miał na swoim koncie przestępstwa oszustwa oraz posługiwania się podrobionym dokumentem, za które został skazany na dwa lata pozbawienia wolności. Już jako rozwodnik trafił prosto do aresztu śledczego.

Andrzej K., 35-letni mieszkaniec Józefowa był poszukiwany od blisko czterech lat na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez pruszkowski sąd rejonowy. Mężczyzna miał na swoim koncie szustwa oraz posługiwania się podrobionym dokumentem. Został za to skazany na dwa lata pozbawienia wolności. Kryminalni wielokrotnie sprawdzali jego adres zamieszkania ,jednak Andrzej K. wyprowadził się z Józefowa i ślad po nim zaginął. Do czasu.

Dwa dni temu policjanci ustalili że w Sądzie Okręgowym w Warszawie odbędzie się jego prawa rozwodowa. Funkcjonariusze pojechali na rozprawę i weszli na sądową salę jakby byli zwykłymi świadkami. Gdy sędzia orzekł rozwód a Andrzej K. szykował się już do opuszczenia sali rozpraw i rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu, został zatrzymany. Prosto z sądu trafił do celi aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe dwa lata.

 

ak, ds

Powrót na górę strony