Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradł pracodawcę

Data publikacji 21.02.2011

Policjanci z Ochoty zatrzymali pracownika jednej z firm budowlanych, który ukradł narzędzia swojemu pracodawcy. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że Tomasz S. był poszukiwany listem gończym oraz do ustalenia miejsca pobytu. Funkcjonariusze odzyskali skradzione przedmioty warte około 5 tys. złotych.

Do komendy przy ul. Opaczewskiej zgłosił się właściciel firmy budowlanej i złożył zawiadomienie o kradzieży narzędzi. Pokrzywdzony wartość strat wycenił na około 5 tysięcy złotych. Z zebranych informacji wynikało, że przestępstwo popełnił jeden z pracowników – Tomasz S., który skontaktował się z właścicielem firmy, by ten zapłacił mu za odzyskanie utraconego sprzętu.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu wspólnie z funkcjonariuszami z patrolówki zajęli się sprawą. Kilka godzin później na Pradze Południe zatrzymali 44-latka i odzyskali skradzione narzędzia. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym oraz do ustalenia miejsca pobytu.

Tomasz S. usłyszał zarzut kradzieży sprzętu z budowy. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna jeszcze dziś trafi do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

 

ak, ew
 

Powrót na górę strony