Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne zatrzymania pseudokibiców

Data publikacji 12.02.2011

Policjanci z wydziału d/z przestępczości pseudokibiców KSP zatrzymali 39-letniego Piotra Sz. powiązanego ze środowiskiem pseudokibiców jednej ze stołecznych drużyn piłkarskich. W jego mieszkaniu zabezpieczyli 122 gramy kokainy, 100 ml substancji steroidowych, dwie wagi i na poczet przyszłych kar ponad 39 tys. złotych. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału d/z przestępczości pseudokibiców rozpracowując środowisko pseudokibiców uzyskali informację, z której wynikało, że na ul. Złotopolskiej miało dojść do transakcji narkotykowej. Sprzedającym miał być mężczyzna zaopatrujący środowisko pseudokibiców jednej z warszawskich drużyn.

Funkcjonariusze podjęli obserwację. Chwilę później zauważyli mężczyznę, który najpierw nerwowo rozglądał się, po czym zadzwonił domofonem do wytypowanego przez policjantów mieszkania. Wtedy policjanci przystąpili do działania. W lokalu zatrzymali 39-letniego Piotra Sz.

Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli 122 gramy podzielonej na porcje kokainy, 100 ml substancji steroidowych, dwie wagi elektroniczne do porcjowania narkotyków. Na poczet przyszłych kar zabezpieczyli pieniądze w kwocie ponad 39 tys. złotych oraz 100 dolarów amerykańskich. Mężczyzna został zatrzymany. Jeszcze dziś najprawdopodobniej usłyszy zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków i wprowadzania ich do obrotu. Za czyny te może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

dt
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2 MB)

Powrót na górę strony