Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobił, bo źle ją traktował

Data publikacji 04.02.2011

Piotr O. wstawił się za byłą żoną, która skarżyła się, że obecny partner źle ją traktuje. Były mąż metalowym prętem pobił pokrzywdzonego, który w ciężkim stanie trafił do szpitala. 57-latek został zatrzymany przez bielańskich kryminalnych. Teraz mężczyzn odpowie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Około 17:00 policjant wraz ze strażnikiem miejski, zauważyli w pobliżu ujęcia wody oligoceńskiej, leżącego mężczyznę. Pokrzywdzony miał zakrwawioną twarz i uskarżał się na ból nóg. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła pobitego mężczyznę do szpitala.

Funkcjonariusze zaczęli ustalać co się stało. Ze wstępnych informacji wynikało, że pokrzywdzony pokłócił się z Piotr O. o byłą żoną. Kobieta skarżyła się byłemu mężowi, że obecny partner źle ją traktuje. W 57–latku tak narastała agresja, że chwycił metalowy pręt i zaczął nim bić ofiarę. Mężczyzna z połamanymi nogami i szczęką trafił do szpitala.

O. trafił do policyjnego aresztu, a przedtem do izby wytrzeźwień. Mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. O dalszych losach 57–latka zdecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

bw/eb

Powrót na górę strony