Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za pobicie

Data publikacji 04.02.2011

Policjanci z Łomianek zatrzymali kolejnego sprawcę pobicia, do którego doszło nad ranem po zabawie sylwestrowej. Trzech mężczyzn zaatakowało i pobiło pokrzywdzonego, który doznał złamania nosa z przemieszczeniem. Wczoraj funkcjonariusze z Łomianek przedstawili Piotrowi S. zarzut pobicia, a zebrany przez detektywów materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na zastosowanie wobec zatrzymanego dozór Policji. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania trzeciego ze sprawców. Za czyn ten grozi do 3 lat więzienia.

Nad ranem 1 stycznia br. policjanci z Łomianek zostali powiadomieni o pobiciu mężczyzny. Do zdarzenia doszło po zabawie sylwestrowej. Pokrzywdzony, którego zaatakowało i pobiło trzech sprawców, doznał złamania nosa z przemieszczeniem. Jak ustalili funkcjonariusze powodem pobicia pokrzywdzonego było nieporozumienie z dziewczyną.

Detektywi z łomiankowskiego komisariatu podjęli od razu czynności, w wyniku których zatrzymali 28-letniego Damiana Z. Wobec mężczyzny prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. W toku dalszej realizacji sprawy policjanci zatrzymali wczoraj drugiego ze sprawców. W ich ręce wpadł Piotr S. 32-latek usłyszał zarzut pobicia. Zebrany przez detektywów materiał dowodowy i tym razem pozwolił prokuratorowi zastosować wobec 32-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Detektywi ustalili już trzeciego sprawcę. Trwają czynności do zmierzające do jego zatrzymania. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

bw/ego/
 

Powrót na górę strony