Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwóch napastników zatrzymanych, ranny policjant

Data publikacji 03.02.2011

Policjanci z komendy stołecznej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zaatakowali mężczyznę w centrum miasta. Próbowali uciekać, szybko zostali jednak obezwładnieni i przewiezieni do jednostki policji. Funkcjonariusze poszukują kierowcy dodge 'a caravana.

Wszystko działo się błyskawicznie. Około 11.00 policjanci z komendy rejonowej na Śródmieściu jadący nieoznakowanym radiowozem zauważyli w Al. Jana Pawła II w rejonie numeru 34 trzech młodych ludzi bijących mężczyznę. Natychmiast postanowili interweniować. Zatrzymali auto i ruszyli w stronę mężczyzn. Napastnicy na ich widok szybko wsiedli do dodge'a caravana i próbowali odjechać. Jeden z policjantów zdołał wsiąść do środka. Po chwili kierowca samochodu uderzył w słupki i porzucił auto. Pozostali dwaj zostali natychmiast zatrzymani.

W tym czasie na miejsce zdarzenia dojechała druga załoga patrolowa ze Śródmieścia. Gdy jeden z policjantów wysiadał, w radiowóz uderzył kierowca opla corsy. Policjant trafił do szpitala na badania. Do szpitala trafił też zaatakowany mężczyzna.

Zatrzymani dwaj 32-letni mężczyźni zostali przewiezieni do jednostki policji. Po sprawdzeniach wyszło też na jaw, że jeden z nich był poszukiwany. Trwa też poszukiwanie trzeciego napastnika.

 

ak
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.12 MB)

Powrót na górę strony