Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

Data publikacji 03.02.2011

Policjanci z piaseczyńskiej drogówki zatrzymali 58-letniego Zdzisława S. Mężczyzna mając 1,6 promila alkoholu w organizmie spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. W Piasecznie na ulicy Puławskiej, zderzył się z prawidłowo jadącą hondą, na szczęście nikomu nic się nie stało. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów, na jak długo, zdecyduje sąd.

Do dyżurnego piaseczyńskiej komendy wpłynęła informacja o kolizji w Piasecznie przy ulicy Puławskiej. Ze wstępnych informacji wynikało, że sprawca tego zdarzenia mógł być pod wpływem alkoholu. Uciekł z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony mężczyzna ruszył w pościg za uciekającym sprawcą kolizji. Gdy oba auta bezpiecznie zatrzymały się na poboczu na miejsce przyjechał policyjny patrol z drogówki.

Funkcjonariusze po upewnieniu się, że nikomu nic się nie stało, sprawdzili stan trzeźwości uczestników kolizji. Jak się okazało, sprawca zdarzenia 58-letni Zdzisław S. miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat więzienia i zakaz prowadzenia pojazdów.

 

ak, hkk

Powrót na górę strony