Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadło kolejnych czworo poszukiwanych

Data publikacji 01.02.2011

Policjanci z powiatu warszawskiego zachodniego tylko wczoraj zatrzymali czworo poszukiwanych nakazem doprowadzenia wystawionym przez sąd. Dzięki dobremu rozpoznaniu osobowemu funkcjonariuszy, ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości zostali zatrzymani i osadzeni w areszcie śledczym.

Nakazy doprowadzeń wystawione przez sądy policjanci realizowali od samego rana. Już po 6.00 w ciągu 10 minut w ręce kryminalnych z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego i funkcjonariuszy z Kampinosu wpadło dwóch mężczyzn poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim. Potem kryminalni ze Starych Babic zajmujący się poszukiwaniem osób zatrzymali kolejnego poszukiwanego mężczyznę. Zatrzymani na podstawie nakazu zostali doprowadzeni do aresztu śledczego.

Ostatnia z osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości wpadła w ręce policjantów z Łomianek. Zgodnie z nakazem doprowadzenia wystawionym przez sąd, policjanci osadzili poszukiwaną kobietę w areszcie śledczym, gdzie odbywać teraz będzie karę pozbawienia wolności.

bw//ego/
 

Powrót na górę strony