Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Trzeźwy poranek" w Warszawie

Data publikacji 31.01.2011

Wśród 649 skontrolowanych trzech kierowców był nietrzeźwych. Rekordzistą okazał się nieodpowiedzialny 32-letni Dariusz B. Mężczyzna jechał ul. Mokry Łuk vw mając w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. Kolejny miał 1,7 promila i trzeci z zatrzymanych 0,32. Wszyscy stracili prawa jazdy. Poranne działania pn. "Trzeźwy poranek" tym razem prowadzone były na ul. Puławskiej, w Al. Jerozolimskich, Trenów, Bora Komorowskiego i Mokry Łuk.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego KSP przeprowadzili kontrolę w ramach akcji „Trzeźwy poranek” na ul. Puławskiej, w Al. Jerozolimskich, Trenów, Bora Komorowskiego i Mokry Łuk w Warszawie. Skontrolowali 649 kierowców. W ręce Policji wpadło trzech nietrzeźwych. Rekordzistą okazał się nieodpowiedzialny 32-letni Dariusz B. Mężczyzna jechał ul. Mokry Łuk lublinem mając w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu. Drugi zatrzymany jadący lublinem ul. Trenów miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Trzeci nietrzeźwy kierowca wpadł w Al. Jerozolimskich 31-letni Paweł W. kierujący nissanem, który miał 0, 32 promila. Wszyscy trzej stracili prawa jazdy. Odpowiedzą za popełnione przestępstwa.

Przypominamy, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.

dt
 

Powrót na górę strony