Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podróż taksówką zakończył w izbie wytrzeźwień

Data publikacji 31.01.2011

Policjanci z Wilanowa zatrzymali 27-letniego Romana J. Mężczyzna spędził noc w izbie wytrzeźwień po tym, jak zamawiając kurs taksówką, nie zapłacił za niego, a następnie wybił szybę w pojeździe. Pijany wandal już usłyszał zarzut zniszczenia mienia, za co grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Funkcjonariusze zostali wezwani na ulicę Powsińską, gdzie miała mieć miejsce awantura. Na miejscu mundurowi zastali kierowcę taksówki, który twierdził, że pijany pasażer wybił mu szybę w samochodzie, a następnie uciekł w kierunku pobliskiego osiedla. Policjanci już po kilku minutach zauważyli mężczyznę odpowiadającego podanemu rysopisowi. Roman J. został przewieziony do wilanowskiego komisariatu. Badanie stanu trzeźwości 27-latka wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalili, że mężczyzna około 3.00 w nocy zamówił kurs ze Śródmieścia na ulicę Powsińską. Kiedy został przewieziony pod wskazany adres i taksówkarz podał mu koszt przejazdu, zaczął zachowywać się agresywnie. Wysiadł z samochodu i wybił szybę w tylnych drzwiach. Po wytrzeźwieniu 27-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 

ak, mb

Powrót na górę strony