Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tej marihuany i amfetaminy nie wprowadzi już do obrotu

Data publikacji 28.01.2011

95,6 grama marihuany, 0,08 gramy amfetaminy oraz wagę elektroniczną zabezpieczyli kryminalni wołomińskiej komendy w trakcie przeszukania pomieszczeń należących do 21-letniego Roberta S. Mężczyzna już usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Prokuratura rejonowa w Wołominie podjęła decyzję o zastosowaniu wobec Roberta S. środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru. Może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni wołomińskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że na terenie Marek może dochodzić do procederu rozprowadzania narkotyków. Zebrane informacje oraz wiedza operacyjna pozwoliły funkcjonariuszom na przeprowadzenie obserwacji jednej z posesji gdzie miało przebywać osoba podejrzewany o przygotowywania i wprowadzanie do obrotu środków odurzających. Upewniwszy się, że mężczyzna przebywa w miejscu zamieszkania kryminalni przystąpili do jego zatrzymania.

21-letni Robert S. był zaskoczony wizytą policjantów. Funkcjonariusze przy użyciu psa służbowego do wykrywania środków odurzających, ujawnili elektroniczną wagę oraz 95,6 grama marihuany i 0,08 grama amfetaminy. Zabezpieczony środki odurzające trafiły do badań laboratoryjnych.

Robert S. trafił do policyjnej celi. Już usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. To nie pierwszy przypadek zatrzymania mężczyzny za posiadanie środków odurzających. Prokuratura rejonowa w Wołominie podjęła decyzję o zastosowaniu policyjnego dozoru wobec 30-latka. Teraz może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

dt, ts

Powrót na górę strony