Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kierował po narkotykach i uciekał policjantom

Data publikacji 27.01.2011

Najpierw palił marihuanę a później wsiadł za kierownicę swojego samochodu. Jadąc ul. Nowogrodzką został zatrzymany do kontroli drogowej. Gdy auto stanęło w bezpiecznym miejscu, kierowca otworzył drzwi i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Teraz Konrad P. odpowie za prowadzenie pod wpływem narkotyków i posiadanie marihuany. Grozi za to do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Kierowca hondy jechał ul. Nowogrodzką. Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego KSP postanowili sprawdzić, dlaczego kierowca zmieniał pasy ruchu nie sygnalizując tego kierunkowskazem. Po zatrzymaniu do kontroli kierujący otworzył drzwi auta i rzucił się do ucieczki. W pościg za nim natychmiast ruszył jeden z interweniujących funkcjonariuszy. Zatrzymał go na ul. Wspólnej. Wcześniej dostrzegł, ze ten odrzuca zawiniątka. Okazało się, że były to dwa woreczki marihuany.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości funkcjonariusze postanowili zabrać 22-latka na badania krwi na zawartość środków odurzających. Po badaniu nie było już wątpliwości, że kierujący jest pod wpływem marihuany. Dzisiaj zatrzymanym zajmą się śledczy, którzy przedstawią mu zarzut posiadania marihuany i prowadzenia pod wpływem narkotyków. Grozi mu do 3 lat więzienia i utrata prawa jazdy.

 

ak, to

Powrót na górę strony