Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Naczelnik z warszawskich Włoch wpadł na trop poszukiwanego

Data publikacji 26.01.2011

Naczelnik wydziału prewencji z warszawskich Włoch zatrzymał poszukiwanego nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego 56-letniego Mirosława R. Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, jego konkubina twierdziła, że wyjechał z kraju. Naczelnik jednak nie dał wiary zapewnieniom kobiety.

Mirosław R. od kilku miesięcy był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Konkubina zatrzymanego twierdziła, że mężczyzna wyjechał z kraju. Naczelnik wydziału prewencji z warszawskich Włoch nie dał wiary zapewnieniom kobiety. Dzięki intensywnej pracy operacyjnej ustalił, gdzie 56-latek może przebywać. Wszystko wskazywało na to, że jest zatrudniony w jednym z zakładów pracy na Woli.

Dzisiaj rano naczelnik wspólnie z dzielnicowym udał się na miejsce. W wyniku podjętej obserwacji policjanci zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi Mirosława R. Po wylegitymowaniu mężczyzny nie mieli już żadnych wątpliwości. 56-latek został zatrzymany. Był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy w jego miejscu pracy. Zgodnie z dyspozycją sądu jeszcze dzisiaj trafi on do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

 

ak, ew

Powrót na górę strony