Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany, poszukiwany i dwa zakazy sądowe

Data publikacji 26.01.2011

24-letni Paweł P. zlekceważył dwa postanowienia sądowe i mając ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie jechał rowerem. Został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Tarczynie do kontroli. Po sprawdzeniu wyszło na jaw, że mężczyzna ma orzeczone zakazy prowadzenia pojazdów, jeden obowiązuje do 5 stycznia 2013 roku, a drugi do 21 czerwca 2014 r. Dodatkowo, mężczyzna jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego wydanym przez Sąd Rejonowy w Grójcu.

Wczoraj wieczorem przy ulicy Południowej w Pracach Małych policjanci z komisariatu w Tarczynie zwrócili uwagę na jadącego rowerzystę. Postanowili zatrzymać go do kontroli. Jak się okazało, kierujący rowerem Paweł P. był nietrzeźwy, badanie alkomatem wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w systemie informatycznym, funkcjonariusze uzyskali informację, że mężczyzna złamał dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego wydanym przez Sąd Rejonowy w Grójcu.

Zakazy zostały orzeczone wyrokami sądu za kierowanie pod wpływem alkoholu. Zakazy obowiązują, jeden do 5 stycznia 2013 roku, a drugi do 21 czerwca 2014 roku. Zgodnie z nakazem, mężczyzna zostanie doprowadzony do aresztu śledczego, będzie też odpowiadał za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwości i złamanie zakazów sądowych.

bw/hkk

Powrót na górę strony