Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł sprawca rozboju sprzed kilku lat

Data publikacji 25.01.2011

Policjanci ze Starych Babic prowadząc żmudne czynności do sprawy rozboju, do którego doszło w 2006 roku w Błoniu, zatrzymali Sebastiana M. Dzięki materiałowi dowodowemu zgromadzonemu w sprawie przez detektywów za czyn, którego się dopuścił, odpowie teraz przed sądem. Za dokonanie rozboju grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

W 2006 roku na jednej z ulic w Błoniu zamaskowany mężczyzna zaatakował gazem obezwładniającym doręczyciela pocztowego i skradł mu  pieniądze. Kilka lat później 24-latek ponownie wszedł w konflikt z prawem. Tyma razem w Błoniu ukradł samochód osobowy.

Przez cały ten czas policjanci z Powiatu Warszawskiego Zachodniego prowadzili czynności operacyjne i zbierali informacje o sprawcy rozboju. W trakcie żmudnego postępowania ustalili i zatrzymali Sebastiana M., który mógł mieć związek ze sprawą. Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Sąd zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy - dozór policyjny. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

ea/KPP Warszawa Zachód
 

Powrót na górę strony