Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dokonał rozboju na matce

Data publikacji 25.01.2011

Pruszkowscy policjanci zatrzymali 30-letniego Roberta D., który najpierw pobił matkę, a następnie zabrał jej pieniądze w kwocie 350 złotych. Mężczyzna usłyszy zarzut rozboju, a funkcjonariusze zawnioskują o jego tymczasowe aresztowanie. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj do komendy policji w Pruszkowie zgłosiła się kobieta, która opowiedziała o gehennie, jaką przeżywa wspólnie z mężem. Sprawcą znęcania się jest 30-letni syn, który otrzymał już od sądu zakaz zbliżania się do rodziców. Postanowienia jednak nie respektuje.

Wczoraj około 15.00 przyszedł wczoraj do mieszkania rodziców. Od matki zażądał 20 złotych. Kiedy kobieta odmówiła nietrzeźwemu synowi, ten wpadł w szał. Zaczął jej ubliżać, bić po twarzy i kopać. Nie reagował na protesty ciężko chorego ojca. Na koniec ściągnął pokrzywdzoną z łóżka i wyjął ukryte pieniądze. Zabrał z mieszkania 350 złotych.

Poszkodowani nie powiadomili Policji. Dopiero w nocy, kiedy pijany Robert D. ponownie zaczął dobijać się do ich mieszkania zawiadomili dyżurnego o zdarzeniu.

Policjanci patrolowo – interwencyjni umieścili mężczyznę w policyjnych pomieszczeniach. Wczoraj Robert D. usłyszał zarzut rozboju. Dodatkowo 30-latek ma sądowo orzeczony zakaz kontaktowania się z rodzicami.

ea/dn

Powrót na górę strony