Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Łowca tonerów

Data publikacji 18.01.2011

Sebastian P. podawał się za pracownika firmy i kradł tonery z biurowca przy Al. Jana Pawła II. Wpadł w ręce mundurowych po tym, jak został rozpoznany przez ochronę ze zdjęcia z zapisu monitoringu. Usłyszał już zarzuty oszustwa i kradzieży. 29-latek wcześniej był już karany za przestępstwa podobne. Wkrótce jego sprawę rozpatrzy sąd.

Wolscy śledczy od kilku miesięcy prowadzili czynności w sprawie kradzieży tonerów do drukarek z biurowca w Al. Jana Pawła II. Skradzieone tusze wyceniono na około 10 tysięcy złotych. Policjanci analizowali każde zgłoszenie i przeglądali zapisy z monitoringu. Jedna z kamer zarejestrowała moment przestępstwa i uchwyciła sprawcę. Mundurowi natychmiast okazali zdjęcie sprawcy pracownikom ochrony. Gdy wczoraj jeden z nich w biurowcu zauważył poszukiwanego mężczyznę, wezwał policję. Przybyli na miejsce mundurowi zatrzymali Sebastiana P.

Policjanci przedstawili 29-latkowi trzy zarzuty, w tym kradzieży i oszustwa. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna wcześniej odbywał karę 5 lat pozbawienia wolności za przestępstwa podobne. Wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.

 

ak, jb
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.76 MB)

Powrót na górę strony