Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozory za pobicie

Data publikacji 18.01.2011

Kobietę i trzech mężczyzn, którzy odpowiedzą za pobicie zatrzymali ursynowscy policjanci . 17-letnia Aleksandra W., 23-letni Tomasz W., 29-letni Daniel B. oraz 20-letni Adam Sz. zaatakowali w jednym z lokali mężczyznę, który próbował zapobiec sprzeczce. Całą czwórka usłyszała wczoraj zarzut za popełnione przestępstwo i została objęta policyjnym dozorem.

Funkcjonariusze zostali wezwani do jednego z lokali na Ursynowie, gdzie miało mieć miejsce pobicie. Poszkodowany twierdził, że został zaatakowany przez cztery osoby, kiedy próbował zapobiec sprzeczce, do jakiej doszło na parkiecie. Mężczyzna miał liczne obrażenia twarzy. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawców, którzy oddali się przed ich przybyciem. W rejonie ulicy Fosy zauważyli trzech mężczyzn oraz kobietę odpowiadającym podanym rysopisom. Aleksandra W., Tomasz W., Daniel B. oraz Adam Sz. trafili do policyjnego aresztu.

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu przesłuchali wszystkich świadków w tej sprawie. Zebrany przez nich materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym osobom zarzutu pobicia i objęcie ich policyjnym dozorem. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im kara do 3 lat więzienia.

dt, mb

Powrót na górę strony