Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wbiła mu nóż

Data publikacji 18.01.2011

49-letnią Barbarę G. zatrzymali policjanci z komendy na Bielanach. Kobieta będąc pod wpływem alkoholu, raniła nożem swojego konkubenta, z którym pokłóciła się w trakcie libacji alkoholowej. Po wytrzeźwieniu kobieta usłyszała zarzut naruszenia czynności narządu ciała, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy patrolowcy udali się do Szpitala Bielańskiego, gdzie z personelem awanturował się mężczyzna. Na miejscu okazało się, że został on ranny nożem w brzuch w trakcie libacji alkoholowej, do której doszło w lokalu na ul. Kasprowicza.

Pijany 40-latek wrócił do domu, czym bardzo zdenerwował 49-latkę. Kobieta chwyciła nóż kuchenny i zadała mu cios w brzuch. Mężczyzna o własnych siłach dostał się do szpitala. Powstała rana wymagała natychmiastowej interwencji chirurgicznej.

Mundurowi od razu pojechali pod wskazany adres. W mieszkaniu zastali dwie pijane kobiety. Barbara G. została zatrzymana. Po wytrzeźwieniu policjanci przedstawili jej zarzut za naruszenie czynności narządu ciała. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/eb

Powrót na górę strony