Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Agresją próbował wymusić pieniądze od rodziców

Data publikacji 17.01.2011

Do policyjnej izby dziecka trafił 15-latek, który zaatakował swoich rodziców, żądając od nich pieniędzy. Grożąc pobiciem ojca, wymusił od matki kilkadziesiąt złotych. Młody człowiek najprawdopodobniej jeszcze dziś zostanie przesłuchany. O jego dalszym losie, zadecyduje sąd do spraw rodzinnych i nieletnich.

W sobotę po 19:00 do nowodworskich policjantów dotarła informacja, że nastolatek grozi swoim rodzicom. Natychmiast mundurowi pojechali do jego domu. Tam ustalili, że młody człowiek nie pierwszy raz jest agresywny w stosunku do swoich najbliższych. Żądając pieniędzy posuwa się do rękoczynów wobec rodziców oraz grozi zniszczeniem ich dobytku. Nawet interwencja policjantów nie osłabiła gniewu 15-latka, który kłócił się ze swoim ojcem. Tę awantur zakończyli funkcjonariusze zatrzymując nastolatka.

Młody człowiek trafił do policyjnej izby dziecka w Warszawie. Dzisiaj najprawdopodobniej zostanie przesłuchany przez sędziego rodzinnego, który podejmie decyzję, co dalej zrobić z niesfornym młodzieńcem.

bw/ij

Powrót na górę strony