Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili, bo ich sprowokował ?

Data publikacji 12.01.2011

Mokotowscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia 28-letniego mężczyzny. 33-letni Marcin K. oraz 28-letni Bartosz R. zaatakowali go, ponieważ jak wyjaśnili funkcjonariuszom, zostali przez niego sprowokowani. Teraz mężczyźni odpowiedzą za popełnione przestępstwo, za co grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w podwórzu jednej z kamienic. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, zastali pokrzywdzonego mężczyznę, który twierdził, że został pobity. Z jego relacji wynikało, że sprawcy zaczepiali go, a kiedy nie reagował na to co mówią, pobili go.

Mundurowi bardzo szybko ustalili, kto ma związek z tym zdarzeniem. Okazało się, że sprawcy są mieszkańcami kamienicy. Marcin K. oraz Bartosz R. zostali zatrzymani. Mężczyźni tłumaczyli funkcjonariuszom, że pobili mężczyznę, ponieważ ten najpierw zachowywał się głośno, a potem ubliżał im oraz ich najbliższym.

Wczoraj policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu przedstawili mężczyznom zarzut pobicia. Grozi im kara do 3 lat więzienia.

bw/mb
 

Powrót na górę strony