Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowany za pobicie

Data publikacji 07.01.2011

Mokotowscy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu zatrzymali sprawcę pobicia. Grzegorz P. bez żadnego powodu zaatakował pracownika stacji benzynowej i pałką zadał mu kilka ciosów w głowę. 31-latek usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo i został tymczasowo aresztowany przez sąd. Teraz grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Funkcjonariusze pod koniec grudnia zostali powiadomieni o pobiciu pracownika jednej ze stacji paliw. Jak wówczas ustalili policjanci, nieznani sprawcy zaatakowali mężczyznę, kiedy ten zapytał się, czy może im w czymś pomóc. Kiedy okazało się, że na stacji nie ma papierosów, które chcą kupić, zaczęli go bić. Napastnicy zadali mu kilka ciosów pałką w głowę i uciekli.

Sprawą pobicia i poszukiwaniem sprawców zajęli się mokotowscy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Prowadzone przez funkcjonariuszy czynności doprowadziły do wytypowania osób podejrzewanych o dokonanie pobicia. Grzegorz P. został zatrzymany w miejscu zamieszkania . Teraz policjanci poszukują jego wspólnika.

Wobec 31-latka, który usłyszał zarzut pobicia, sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Za czyn, który popełnił grozi mu do 8 lat więzienia.

bw/mb
 

Powrót na górę strony