Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mierzył w głowę i groził, że zabije

Data publikacji 07.01.2011

Policjanci zatrzymali 49-letniego Andrzeja K., sprawcę gróźb karalnych, które kierował do swojej byłej konkubiny z wymierzonym w jej stronę przedmiotem przypominającym broń. Jak ustalili stróże prawa mężczyzna nie mógł się pogodzić z tym, że jego ukochana definitywnie zakończyła ich związek. Dziś w prokuraturze zostanie podjęta decyzja o dalszym losie zatrzymanego.

Funkcjonariusze zostali zaalarmowani przez pewna kobietę, że obawia się o swoje życie o zdrowie.

Jak ustalili stróże prawa były konkubent pokrzywdzonej groził jej śmiercią. Zdaniem zawiadamiającej nie były to tylko niewinne pogróżki. Kobieta poważnie obawiała się o to, co będzie dalej. Z ustaleń policjantów wynikało, że 49-letni Andrzej K. przyszedł do biura, w którym pracowała pokrzywdzona i groził jej pozbawieniem życia mierząc jednocześnie w jej kierunku przedmiotem przypominającym broń.

Policjanci zadziałali błyskawicznie. Bardzo szybko dotarli do mężczyzny i natychmiast go zatrzymali. Pokrzywdzona złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Okazało się, że mężczyzna od jakiegoś czasu nie potrafi pogodzić się z rozstaniem ze swoja ukochaną.

Policjanci wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego wykonali wszystkie niezbędne czynności. Dziś zatrzymany trafi do prokuratury, gdzie zostanie podjęta decyzja o jego dalszym losie.

bw/jw
 

Powrót na górę strony