Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za znęcanie się nad rodziną

Data publikacji 06.01.2011

Trzymiesięczny areszt tymczasowy, taką decyzję podjął sąd w stosunku do mężczyzny podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją rodziną i kierowanie gróźb karalnych. Jak ustalili policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie, Jacek M. utrudniał życie najbliższym od 2007 roku. Za znęcanie grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Policjanci ustalili, że Jacek M. od 2007 roku znęcał się nad żoną i rodziną. Nie wiadomo z jakiego powodu agresja mężczyzny narastała. 47-latek demolował mieszkanie, groził i wyzywał członków swojej rodziny, posuwał się nawet do rękoczynów. Kiedy ostatnio wszczął kolejną awanturę, pokrzywdzona wezwała Policję. Jacek M. został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi.

Po przesłuchaniu mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną i kierowania gróźb karalnych. Na podstawie zebranych materiałów dowodowych sąd zadecydował o zastosowaniu wobec Jacka M. środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztowania. Za znęcanie grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

hkk, mm

Powrót na górę strony