Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ta impreza drogo ich kosztowała

Data publikacji 05.01.2011

Policjanci z Bielan zatrzymali Krzysztofa S., Krzysztofa B. i Olgę B., którzy postanowili urządzić imprezę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że urządzili ją w zakładzie pracy. Młodzi ludzie zamknęli stację benzynową i tam pili alkoholi. Właściciel stacji wycenił straty na kwotę ponad 600 złotych. Teraz pracownicy będą musieli zwrócić wszystkie koszty. Odpowiedzą również za uszkodzenie mienia i podjęcie czynności zawodowych w stanie nietrzeźwości.

Policjanci z Bielan natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zastali właściciela zniszczonej stacji benzynowej. Okazało się, że troje pracowników zamiast pracować, postanowiło urządzić imprezę. Zamknęli więc stację i przez całą noc pili alkohol. Na szczęście jeden z pracowników zadzwonił do szefa i poinformował go o wszystkim.

Krzysztof S., Krzysztof B. i Olga B. spowodowali straty sięgające kilkuset złotych. Cała trójka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. 46-latek, 30-latek i 22-latka odpowiedzą teraz za uszkodzenie mienia i podjęcie czynności zawodowych po alkoholu. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Pracownicy najprawdopodobniej stracą pracę.

 

ak, eb

Powrót na górę strony