Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował policjanta dłutem

Data publikacji 03.01.2011

Poranna interwencja policjantów z Targówka zakończyła się zatrzymaniem czterech agresywnych osób, które urządziły w mieszkaniu przy ulicy Toruńskiej imprezę alkoholową. Z wnętrza dochdziły krzyki, przekleństwa i głośna muzyka. Jeden z uczestników imprezy zaatakował policjanta dłutem. Cała czwórka usłyszała siedem zarzutów i znalazła się pod policyjnymi dozorami.

Aż trzy załogi policji z Targówka interweniowały w jednym z mieszkań przy ulicy Toruńskiej, gdzie młodzi ludzie o 8.00 urządzili imprezę alkoholową. Wezwani przez sąsiadów policjanci dojeżdżając na miejsce, już z daleka słyszeli krzyki, przekleństwa i głośną muzykę. Policyjna interwencja zakończyła się zatrzymaniem czterech agresywnych osób. Jeden z mężczyzn zaatakował nawet funkcjonariusza dłutem. Nie obeszło się bez chwytów obezwładniających i kajdanek.

Policjanci z Targówka postawili zatrzymanym siedem zarzutów: 20–letniemu Sebastianowi D. zarzut czynnej napaści na policjanta, 19–letniemu Jakubowi G.  zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego i zmuszania funkcjonariusza do zaniechania prawnej czynności służbowej, 19–letniej Patrycji K. zarzut naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia funkcjonariusza publicznego oraz 25–letniemu Pawłowi P. zmuszania funkcjonariusza do zaniechania prawnej czynności służbowej oraz jego znieważenia. Prokuratura zastosowała wobec wszystkich czterech osób dozory policji.

 

ak, mb
 

Powrót na górę strony