Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Trzeźwy poranek" w Warszawie

Data publikacji 02.01.2011

Wśród 583 skontrolowanych trzech kierowców był nietrzeźwych. Dwóch kierowców odpowie za przestępstwa, jeden za wykroczenie. 51-latek skontrolowany na ul. Płochocińskiej kierował nissanem mając w organizmie blisko promil alkoholu. Odpowie za popełnione przestępstwo. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania autem, ma zasądzone dwa zakazy prowadzenia pojazdów w tym jeden za spowodowanie śmiertelnego wypadku będąc pod wpływem alkoholu. Poranne działania pn. "Trzeźwy poranek" tym razem prowadzone były na Wale Miedzeszyńskim, ul. Grochowskiej, Trasie W-Z, Moście Gdańskim, ul. Kasprowicza i Płochocińskiej.

Dzisiaj od wczesnych godzin porannych policjanci wydziału ruchu drogowego KSP przeprowadzili kontrolę w ramach akcji „Trzeźwy poranek” na Wale Miedzeszyńskim, ul. Grochowskiej, Trasie W-Z, Moście Gdańskim, ul. Kasprowicza i Płochocińskiej w Warszawie. Skontrolowali 583 kierowców. W ręce Policji wpadł trzech nietrzeźwych. Dwóch kierowców odpowie za przestępstwa, jeden za wykroczenie. 51-latek skontrolowany na ul. Płochocińskiej kierował nissanem mając w organizmie blisko promil alkoholu. Odpowie za popełnione przestępstwo. Ponadto nie posiadał uprawnień do kierowania autem, ma zasądzone dwa zakazy prowadzenia pojazdów w tym jeden za spowodowanie śmiertelnego wypadku będąc pod wpływem alkoholu.

Przypominamy, że celem trwającej od wielu miesięcy akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Stołeczni policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, podczas oczekiwania na zmianę świateł, przeprowadzają w Warszawie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.

dt


 

Powrót na górę strony