Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za narkotyki

Data publikacji 01.01.2011

Za posiadanie 250 porcji amfetaminy na trzy miesiące do aresztu trafił 26-letni Tomasz Ł. Mężczyznę zatrzymali stołeczni policjanci. Jego kolega usłyszał zarzut posiadania narzędzi do dokonywania kradzieży. Policjanci z Pragi Północ skierują w jego sprawie wniosek o ukaranie do sądu.

W południe , na ulicy Kijowskiej stołeczni policjanci podjęli obserwację mężczyzn. Widzieli,  jak niższy mężczyzna wyjął z kieszeni kurtki czarny woreczek, a z niego torebkę foliową z zawartością proszku koloru białego i przekazał ją drugiemu mężczyźnie. Ten otworzył ją i wsadził do niej palec, aby spróbować jej zawartość.

Na widok policjantów jeden z mężczyzn odrzucił czarny woreczek. Późnej okazało się, że 26-letni Tomasz Ł. próbował w ten sposób pozbyć się 250 porcji amfetaminy. Przy koledze Tomasza Ł. policjanci znaleźli wytrychy do otwierania zamków. Mateusz P. usłyszał w związku z tym zarzut posiadania narzędzi do dokonywania kradzieży.

Tomasz Ł. nie przyznał się do posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt. Może mu grozić do ośmiu lat pozbawienia wolności.

dt, mb

Powrót na górę strony