Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skradła wózek dla przyszłego dziecka

Data publikacji 31.12.2010

Policjanci z Ochoty zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież wózka dziecięcego z klatki schodowej. Warty ponad 500 złotych wózek wkrótce wróci do właścicielki, a Dianie K., Gracjanowi G. i Pawłowi Z. grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Po 22:00 patrolujący ulice Ochoty policjanci usłyszeli w stacji informację o kradzieży wózka dziecięcego z klatki schodowej jednego z bloków przy ulicy Pawińskiego. Funkcjonariusze po ustaleniu rysopisów sprawców natychmiast ruszyli na poszukiwania. Dosłownie kilka minut później na ulicy Korotyńskiego zatrzymali złodziei i odzyskali skradziony wózek.

34-letni Paweł Z., 29-letni Gracjan G. i będąca w zaawansowanej ciąży 24-letnia Diana K. trafili do komendy przy ulicy Opaczewskiej. Wszyscy byli pijani. Mieli od 1,8 do 2,3 promila alkoholu w organizmie. Noc spędzili w policyjnym areszcie.

Dzisiaj dochodzeniowcy przedstawią zatrzymanym zarzuty za kradzież wózka, którego właścicielka wyceniła na kwotę ponad 500 złotych. Teraz grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/ew
 

Powrót na górę strony