Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Torebka wróciła do właścicielki

Data publikacji 31.12.2010

Wczoraj w nocy policjanci ze Śródmieścia zatrzymali dwie osoby, które skradły torebkę w nocnym klubie w centrum. Sprawcy zdarzenia trafili do izby wytrzeźwień, a skradziona torebka wróciła do właścicielki. Dzisiaj 20- letni Marcin D. i jego kolega 21-letni Konrad R. odpowiedzą za czyn, którego się dopuścili. Grozi im za to do 5 lat więzienia.

Do jednego z klubów przy ul. Marszałkowskiej tuż przed północą została wezwana policyjna załoga. Na miejscu na funkcjonariuszy oczekiwała okradziona dziewczyna. Z jej relacji wynikało, że jeden z jej przygodnie spotkanych towarzyszy, wybiegł z klubu trzymając coś w ręku. Chwilę po tym zdarzeniu zorientowała się, że nie ma jej torebki.

Pokrzywdzona wskazała policjantom innego mężczyznę, który znał sprawcę zdarzenia. Gdy funkcjonariusze wykonywali czynności na miejscu pojawił się sprawca kradzieży. Chłopak w rozmowie z policjantami przyznał się i wskazał miejsce, gdzie wyrzucił torebkę. Mienie w całości odzyskano. Funkcjonariusze zatrzymali obu zamieszanych w tę kradzież mężczyzn. Po badaniu alkomatem Konrad R. i Marcin D. trafili do izby wytrzeźwień. Dzisiaj zajmą się nimi śledczy, którzy przedstawią im zarzuty kradzieży. Za ten czyn grozi do 5 lat więzienia.

ea/to
 

Powrót na górę strony