Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny rozbójnik za kratkami

Data publikacji 31.12.2010

Policjanci z wydziału kryminalnego otwockiej komendy zatrzymali 17-letniego Daniela S., który napadł na kobietę w pobliżu stacji kolejowej w Świdrze. Wczoraj usłyszał zarzuty, a otwocki sąd rejonowy zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło na początku grudnia w pobliżu stacji kolejowej w Świdrze. Kobieta idąca do zaparkowanego samochodu została uderzona w głowę i przewrócona na ziemię. Sprawca ukradł jej torebkę, w której były pieniądze, dokumenty i karty kredytowe. Kryminalni zaraz po zgłoszeniu rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Brak informacji na temat rysopisu i wyglądu rozbójnika utrudniały sprawę. Przełom nastąpił kilka dni temu. Policjanci ustalili, że napadu mógł dokonać 17-letni mieszkaniec Otwocka Daniel S. Mężczyzna został zatrzymany.

Początkowo nastolatek wszystkiemu zaprzeczał. Jednak zebrane przez funkcjonariuszy dowody były na tyle mocne, że nie pozostało mu nic innego, jak tylko przyznać się do popełnienia tego przestępstwa. Wczoraj usłyszał zarzuty, a otwocki sąd rejonow zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Grozi mu do 12 lat więzienia.

 

ak, ds

Powrót na górę strony