Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Musi opuścić mieszkanie

Data publikacji 31.12.2010

42-letni Jacek D. od kilku miesięcy znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoim ojcem. Cały czas żądał od ojca pieniędzy, które przeznaczał na alkohol. Kiedy nie otrzymywał gotówki, wszczynał awantury, wyzywał ojca, groził, że go zabije, bijąc pięściami po ciele. Został zatrzymany przez wolskich policjantów. Za ten czyn grozi mu do 5 lat więzienia. Wczoraj prokurator zastosował wobec niego dozór policji i nakaz opuszczenia mieszkania.

Policję zawiadomił ojciec, którego syn po raz kolejny urządził w domu awanturę. Mężczyzna był bardzo agresywny, groził ojcu pozbawieniem życia. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Jak się okazało, 42-latek od kilku miesięcy znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoim 80-letnim ojcem. Żądał od niego pieniędzy, które wyłącznie przeznaczał na alkohol. Gdy ten odmawiał, 42-latek bił ojca pięściami po całym ciele.

W chwili zatrzymywania badanie alkomatem wykazało we krwi Jacka D. ponad 2 promile alkoholu. Po nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień usłyszał zarzuty. Wczoraj prokurator przychylił się do wniosku wolskiej policji i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz nakazał opuścić mieszkanie. Za ten czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

ak, jb

Powrót na górę strony