Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uciekinier z zakładu poprawczego z 250 porcjami heroiny

Data publikacji 30.12.2010

Policjanci z północnopraskiego referatu do spraw nieletnich zatrzymali uciekiniera z zakładu poprawczego. Wcześniej policjanci z Jagiellońskiej znaleźli u niego w mieszkaniu 250 porcji heroiny o czarnorynkowej wartości 10 tysięcy złotych. 16–letni Krystian Ś. podczas zatrzymania podawał policjantom fałszywe dane osobowe. Przyznał się do posiadania znacznej ilości narkotyków.

Na początku grudnia tego roku policjanci z Pragi Północ dostali anonimową informację o poszukiwanym uciekinierze z zakładu poprawczego. 16-latek miał przebywać w mieszkaniu babci przy ulicy Kawęczyńskiej. Funkcjonariusze od razu sprawdzili wiadomość. Nie zastali nieletniego. Znaleźli natomiast należące do niego 250 porcji heroiny o czarnorynkowej wartości około 10 tysięcy złotych.

Kilkanaście dni później policjanci z północnopraskiego referatu do spraw nieletnich rozpoznali w przechodniu poszukiwanego 16–latka. Podczas legitymowania podał im fałszywe dane osobowe oraz fałszywy adres zamieszkania. Funkcjonariusze nie dali się jednak zwieść jego kłamstwom i przywieźli go do komendy. Tam przyznał się do posiadania znacznej ilości narkotyków. Następnie wrócił do zakładu poprawczego, z którego wcześniej uciekł.

 

ak, mb

Powrót na górę strony