Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana z tabletkami psychotropowymi

Data publikacji 30.12.2010

33-letnią Sylwię Ł. zatrzymali policjanci ze Śródmieścia po tym, jak z torebki wypadły jej tabletki psychotropowe. Kobieta nie potrafiła wytłumaczyć, jak się u niej znalazły. Nie miała również zaświadczenia lekarskiego o konieczności ich zażywania. Do zatrzymania doszło podczas interwencji domowej przy ul. Leszczyńskiej. Teraz 33-letnia kobieta odpowie za posiadanie środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi ze Śródmieścia zostali wezwani tuż po 21.00 do awantury domowej, jaka miała mieć miejsce w jednym z mieszkań przy Leszczyńskiej. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Drzwi mieszkania otworzył mężczyzna, który powiedział, że jest właścicielem lokalu i prosi o pomoc. Jak się okazało, przyszli do niego znajomi i poprosili o nocleg. Zgodził się i udostępnił parze jeden z pokoi. W pewnym momencie usłyszał krzyki dochodzące z pokoju.

Policjanci weszli do środka. Kobieta i mężczyzna byli pod wpływem alkoholu. Gdy policjanci legitymowali mężczyznę, kobiecie wypadły z torebki tabletki psychotropowe. Mundurowi zapytali o zaświadczenie lekarskie o konieczności ich stosowania. Sylwia Ł. (33 l.) nie była w stanie powiedzieć nic na ten temat. Para została zatrzymana. Zarówno Sylwia Ł. jak i jej partner Grzegorz N. (48 l.) zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień. Kobiecie zostaną dzisiaj przedstawione zarzuty posiadania środków odurzających.

 

ak, ah

Powrót na górę strony